зняти квартиру у Львові
Головна > Список новин

Оренда квартир у Львові, новини

Відпочинок у Львові за пів ціни

2011-10-24 23:46 від manager

Вихідні за пів ціни у Львові. Минулого року Львівська міська рада започаткувала цікаву акцію на різдв"яні свята, а саме зорганізувала туристичні компанії, ресторани, кав"ярні і усіх, хто працює в сфері туристичних послуг на знижки для всіх гостей та туристів нашого міста.

Ця акція знайшла підтримку сред підприємціа, які надають послуги з оренди квартир у Львові, готелів, ресторанів та туристичних компаній. Завдяки такій акції число туристів та гостей Львова відчутно побільшало, що визнали  самі підприємці. Завдяки такій акцїі 

Також акція зацікавила багатьох туристів та гостей міста лева. Цього року також плануються такі заходи і ми маємо надію, що з кожним роком такі акції стануть постійними і популярними серед підприємців туристичного сервісу.

Отож суть акції така:

Гості та мешканці міста Львову зможуть відпочити у різноманітних закладах відпочинку, або зняти квартиру у Львові в оренду не за звичайною ціною як завжди, а зі знижкою у розмірі 50 відсотків. Це чергова можливість провести відпочинок у Львові та познайомитись з нашим старовинним містом усім бажаючим на свято Миколая.

Про деталі цьогорічної акції ми будемо повідомляти наших клієнтів та гостей додатково. Крім цієї акції ми незабаром на різдв"яні свята будемо пропонувати знижки на оренду квартир Львова на період різд"яних свят. Слідкуйте за новинами на нашому сайті квартир у Львові.

Відпочинок у Львові

Назад

Оренда квартир у Львові

Оренда квартир у Львові - новини оренди квартир у Львові, події в сфері подобової оренди квартир та цікаві новинки квартир у Львові. Подобова оренда квартир даэ змогу провести гарно відпочинок в нашому місті, та надає переваги як по ціні так і по рівню сервісу в порівнянні з іншими видами проживання. Детальніше, щоб вибрати та зняти квартиру у Львові ви можете переглянути на сторінці зняти квартиру у Львові.

Щоб переглянути знижки, акції та скористатись гарячими пропозиціями оренди квартир у Львові, перегляньте домашню сторінку нашого каталогу, де представлені кращі пропозиції оренда квартир у Львові.