зняти квартиру у Львові
Головна > Список новин

Оренда квартир у Львові, новини

Наближення Евро 2012 у Львові

2011-10-06 23:16 від manager

Наближення Евро 2012 у Львові та перспективи росту цін на оренду квартир у Львові

Цікаве дослідження питання оренди квартир у Львові з наближенням до чемпіонату Европи в Україні, перспективи росту цін на оренду жиитла та як мешканці Львова готуються зустріти гостей провели журналісти телеканалу 24.

По-перше, як вважають експерти з нерухомості ціни на оренду квартир на період проведення чемпіонату европи з футболу 2012 зростуть на 40-50%. В принципі це закономірно, так як готелів та мотелів недостатньо, щоб прийняти усіх гостей.

Цікаві перспективи підготовки та варіанти збільшення пропозицій по оренді квартир пропонують самі мешканці 
Львова. Так вже зараз починають відкриватись міні-готелі, які по-суті формуються на базі приватних помешкань, шляхом їх об"єднання та перепрофілювання у міні-готелі.

Другим важливим чинником у збільшенні кількості пропозицій квартир в оренду є приватний сектор. Доречі цей 
сектор достатньо давно вже набув популярності і складає серйозну конкуренцію великим готелям. Ціни на оренду квартир у Львові в приватному секторі від власників в середньому складає 200-300 гривень на добу. 
Якість апартаментів достатньо висока, і з року в рік покращується.

Детально достідження перспектив росту цін на оренду квартир у Львові на період проведення Євро-2012 дивіться у відео.

Назад

Оренда квартир у Львові

Оренда квартир у Львові - новини оренди квартир у Львові, події в сфері подобової оренди квартир та цікаві новинки квартир у Львові. Подобова оренда квартир даэ змогу провести гарно відпочинок в нашому місті, та надає переваги як по ціні так і по рівню сервісу в порівнянні з іншими видами проживання. Детальніше, щоб вибрати та зняти квартиру у Львові ви можете переглянути на сторінці зняти квартиру у Львові.

Щоб переглянути знижки, акції та скористатись гарячими пропозиціями оренди квартир у Львові, перегляньте домашню сторінку нашого каталогу, де представлені кращі пропозиції оренда квартир у Львові.