зняти квартиру у Львові

Екскурсії у Львові

Ми пропонуємо нашим клієнтам та гостям міста Львова крім послуг по оренді квартир у Львові також скористатися каталогом наших екскурсій Львовом. Ми пропонуємо цікаві екскурсії, а також унікальні екскурсійні програми, які залишать у Вас приємні спогади про Львів. Серед наших ексурсій по Львову Ви є:

 • Перше побачення
 • Знайомтесь - місто Лева
 • Галопом по леополісу
 • Ранковий спацер Львів з ароматом кави 
 • Відчуй смак легенди 
 • Винний тур 
 • Вечірнє рандеву 
 • Закоханий Львів 
 • В гостях у Середньовіччя 
 • Таємниці підземелля 
 • Львівське Сафарі 
 • Львів сакральний 
 • Таємниці Опери 
 • Личаківське кладовище 
 • Шевченківський Гай

Перше побачення

Перше побачення з Львовом
Перше побачення

Авто-пішохідна екскурсія,на якій Ви пізнаєте Львів від Княжої Доби до сучасності Тривалість 7 год.

Ви матимете змогу побачити:

 • Високий Замок - пагорб, на якому був заснований Львів.  
 • Площу Старий Ринок – центр життя Княжого міста і всі пам'ятки, які залишились від цієї Доби 
 • Площу Ринок – середньовічне серце Львова з його багатою історією і неперевершеною архітектурою: давні кам’яниці, міська Ратуша, Латинська катедра, Каплиця Боїмів, Італійське подвір’я, Вірменський квартал, Аптека-музей, Домініканський костел, Успенська церква, залишки фортифікаційних мурів … 
 • Головну артерію сучасного міста – проспект Свободи 

Знайомтесь - місто Лева

Знайомтесь - місто Лева
Знайомтесь - місто Лева

Пішохідна екскурсія по Старому Місту Тривалість 5 год.

Ви зможете побачити і дізнатись про:

 • Львівські фонтани
 • Латинська Катедра
 • Італіське подвір’я
 • Домініканський костел
 • Успенська церква
 • Вірменська катедра
 • Вірменський дворик
 • Апартаменти короля 
 • Золота Роза
 • рештки фортифікаційних споруд з міським та королівським арсеналом
 • прогулянка над Львівською річкою
 • Оперний театр

Галопом по леополісу

Галопом по леополісу
Галопом по леополісу

Авто-пішохідна екскурсія по найяскравіших куточках міста Тривалість 3 год.

У вас є змога побачити найяскравіші місця:

 • Оперний Театр
 • Площу Ринок
 • старовинні будівлі, залишки давніх фортифікацій
 • Собори старого міста

Ранковий спацер

Ранковий спацер
Ранковий спацер

Пішохідна екскурсія Тривалість 3 год.

«Ранковий спацер» - некваплива екскурсія по місту, яке тільки прокидаєтеся. Перші ранкові промінчики сонця, запашна кава, неповторна львівська архітектура. Ще сонні, будівлі відкривають свої найпотаємніші секрети, але крім Вас їх ніхто не почує. Адже навколо не має нікого – ні натовпу, ні шуму. Є тільки місто і Ви.

Львів з ароматом кави

Львів з ароматом кави
Львів з ароматом кави

Пішохідна екскурсія Тривалість 3 год.

Місто Львів ніби оповитий терпким запахом кави і немислимий без своїх кав'ярень. Без їхнього тепла та затишку, і того особливого почуття, ніби тут зупиняєься час. «Кавова екскурсія» розповість Вам про історію виникнення кави, про те, як вона потрапила до Львова і чому стала такою популярною тут. Таємниця особливого ритуалу смакуванння кави буде привідкрита для Вас у кількох колоритних місцевих кав'ярнях.

Відчуй смак легенди

Відчуй смак легенди
Відчуй смак легенди

Пішохідна екскурсія Тривалість 3 год.

Пропонуємо Вам  3-годинну екскурсію старовинним містом, під час якої ви познайомитесь з найцікавішими місцями, що мають безпосередній зв'язок з традиціями пивоваріння у Львові. Ви матимете чудову нагоду дізнатися про історію виникнення пива - як все починалося тисячі років назад, як воно виготовляється тепер, і як мистецтво пивоваріння допомагає у створенні нашої культури!!!Найприємніша частина пивного туру - дегустація львівського пива у пабі пивоварні!

Винний тур

Винний тур
Винний тур

Пішохідна екскурсія Тривалість 3 год.

Чи чули Ви, що колись у Львові вино лилось водосточними ринвами? «Винний тур» розповість Вам про цю та інші цікаві події і факти, пов'язані з вином. Доля цього унікального напою в нашому місті, традиції споживання, знамениті ґатунки місцевих і привізних вин. Транспортування, продаж, зберігання, витримка вин, методи підробки, видатні виноторговці і знамениті винярні, лікувальні та кулінарні якості вин. Ну і звичайно, тут ніяк без дегустації.

Вечірнє рандеву

Вечірнє рандеву

Пішохідна екскурсія по Львову Тривалість 3 год.

Стихає бурхливий робочий день – місто запалює ліхтарі, на вулиці меншає люду, не шумно, на будинки сідає вечірня пастель, а вежі відблискують останніми промінчиками сонця. Хороша нагода прогулятись Львовом і відкрити для себе особливу його атмосферу, життя не подібне на те, що вдень. Вулички вдягаються в таємничі шати, подвір'я шепочуть не вигадані, шокуючі історії. Містика і чаклунство наповнюють кожен закуток. Тільки в таку пору місто відкриває найпотаємніше, заховане в глибинах його історії…Львівський прихований світ, закритий для осіб випадкових відкриється Вам під час «Вечірнього рандеву».

Закоханий Львів

Закоханий Львів
Закоханий Львів

Пішохідна екскурсія Львів Тривалість 3 год.

Неспішно ступаючи львівською бруківкою можна раптово зрозуміти,що Ви вже давно закохані в це місто. В його будівлі, багатовікову історію, таємниці двориків, затишок вузеньких вулиць, в його мрійливий вигляд. Львів – місто сентиментальне, романтичне… Безліч захоплюючих любовних таємниць приховує воно в своїх стінах. Привідкриємо вуаль таємничості і як метелики з львівських кам'яниць випорхують історію кохання. Та ще й якого кохання. 

В гостях у Середньовіччя

В гостях у Середньовіччя
В гостях у Середньовіччя

Пішохідна екскурсія Львів Тривалість 3 год.

Бажаєте в повній мірі відчути атмосферу Середньовіччя? Відвідайте найцікавіші куточки міста,дізнайтесь їх багату історію, неповторну архітектуру, пориньте в загадки будівель та таємниці вулиць. І все це на середньовічній кареті або ретро автомобілі. Для повноти вражень пропонуємо на вибір костюми. От тепер ви спражні львівські Пан і Пані.

Таємниці підземелля

Таємниці підземелля
Таємниці підземелля

Пішохідна екскурсія у Львові Тривалість 3 год.

Історичний центр Львова перетинають кілометри підземних ходів, що залишилися з різних часів. Багатьох людей вони притягують до себе, мов магніт. Одні гадають віднайти там якісь міфічні скарби, інші прагнуть зануритися в атмосферу середньовіччя. Якщо Вам подобаються пригоди, подорожі сповнені таємниць, загадкових несподіванок, оповиті секретами – ця екскурсія саме для Вас. Дворики, подвір'я, вулички, таємничі надписи, підземелля, розкидані пазли минулого, історія, легенди, люди, привиди

Львівське Сафарі

Львівське Сафарі
Львівське Сафарі

Пішохідні екскурсії Львова Тривалість 3 год.

Львів, Львов, Львув, Лемберг, Леополіс… Місто Лева чи місто левів ??? Хто ще не віднайшов для себе відповіді на це запитання – гайда на львівське сафарі. Не забудьте прихопити фото-рушницю і вперед за левами. Грізні і усміхнені, сплячі і рявкаючі, крилаті, з двома тулубами. Кожен з них не просто пам'ять давніх часів чи пам'ятник, кожен з них легенда в камені, яка хоче розповісти про себе безліч цікавого.

Львів сакральний

Львів сакральний
Львів сакральний

Пішохідна екскурсія по Львову Тривалість 4 год.

Подорож по сакральним об'єктам міста – стародавнійм церквам, костелам, храмам, краса яких захоплює неповторністю та величчю. Під час екскурсії Ви відвідаєте найстаріші церкви міста, найцікавіші та найгарніші храми Львова, костели і монастирі. Зануритесь в атмосферу спокою, миру та тиші.

Таємниці Опери

Таємниці Опери
Таємниці Опери

Пішохідна екскурсія Львівська Опера Тривалість 2 год.

Львівський національний театр опери та балету ім.С.Крушельницької по праву належить до найгарніших споруд нашої країни та світу. Будівля його – досконалий архітектурний витвір – десятиліттями служить людям храмом мистецтва. Екскурсія розповість Вам про історію побудови цього унікального театру, його екстер’єру, а також вестибулю, дзеркального і глядацького залів, історія створення театральної завіси роботи художника Семирадського, про видатних майстрів, які прикрашали його розписами, позолотою, скульптурою. А також про давні театральні традиції Львова, що корнями сягають ще Cередньовіччя.

Личаківське кладовище

Личаківське кладовище
Личаківське кладовище

Пішохідна екскурсія Львів Тривалість 2 год.

Львів по праву називають музеєм під відкритим небом. Але знайомство з колекцією цього музею було б не повним, якщо обминути Личаківський Некрополь. Це неповторна, велетенська скарбниця. Своєрідна школа Краси, Мистецтва і мудрості, куди триває нескінченне паломництво.

Шевченківський Гай

Шевченківський Гай
Шевченківський Гай

Пішохідна екскурсія Львів Тривалість 3 год.

Музей народної архітектури та побуту є гордістю старовинного Львова, його невід'ємною частиною. Музей просто неба, експозиція якого налічує близько 120 пам’яток народної архітектури із західних регіонів України. Музей складається з міні-сіл. Села розподілені по регіонам: «Бойківщина», «Лемківщина», «Гуцульщина», «Буковина», «Поділля» і «Львівщина» і мають пам'ятки архітектури, характерні для свого регіону. У приміщеннях розміщено предмети домашнього повсякденного вжитку, сільськогосподарський реманент, транспортні засоби та ремісничий інструмент. Музей варто відвідати усім, хто хоче знати про архітектуру та побут наших предків.