зняти квартиру у Львові
Головна > Послуги та сервіс > Бронювання квартир

Бронювання квартир

Ви можете вибрати та забронювати квартири у Львові в оренду на сайті (за умови, що вона є вільною на цей період), зателефонувавши за номерами телефонів 8(097)334 25 01, 8(098)810 62 62, або заповнивши електронну заявку. Для підтвердження броні на квартиру Вам слід проплатити аванс. Аванс це сума яка відповідає одноденному проживанню в квартирі.

Оплата авансу

Оплата авансу може здійснюватися такими способами:

  • готівкою; 
  • банківським переказом (у будь-якому відділенні ПриватБанку); 
  • за допомогою Western Union,Аваль-Експрес. 

Реквізити рахунку будуть надіслані на ваш email або на мобільний телефон за допомогою SMS. 

Приїзд до Львова

Ми зустрічаємо наших гостей в аеропорту чи залізничному вокзалі і доставляємо їх до орендованої квартири у Львові, або до будинку у певний час. Трансфер слід узгодити попередньо.

Поселення в квартиру

В залежності від часу вашого прибуття до Львова і від'їзду з міста ми можемо узгодити будь-який зручний для Вас час поселення і виїзду з квартири. При цьому приймається до уваги, що традиційний час заїзду та від'їзду з 12.00 (заїзд) до 11.00 години наступного дня (від'їзд). При поселенні Вам необхідно показати паспорт і перевірити відповідний стан квартири (особа, що винаймає квартиру, повинна бути повнолітньою), сплатити готівкою вартість всього терміну проживання. Уточнити час виселення. В разі незапланованого виїзду клієнта з квартири, повертається половина суми залишку.

Виїзд з квартири

Перед Вашим від'їздом наш менеджер разом з Вами перевіряє стан квартири.

Оформлення документів

В разі, якщо Вам необхідні звітні фінансові та інші документи по перебуванню у Львові, оренді квартири у Львові, Вам необхідно попередити про це нашого менеджера. Всі необхідні звітні документи надаються в момент від'їзду. Список документів також необхідно погодити завчасно.